EEG.pl

Z ostatniej chwili: 26 maja podczas wykładu Recent advances in brain-computer interfaces from BrainTech.pl na XI Electrophysiological Conference zademonstrowaliśmy (widoczny na filmie) ultraszybki setup najnowszego prototypu headsetu (czepka) EEG. Wraz z ośmiokanałowym, bezprzewodowym wzmacniaczem (1 GΩ, 44 nV/bit, szum < 1,5 µV p2p, 15 godzin pracy na baterii, ładowanie przez port USB-C) jest to jeden z wyników dofinansowanego z funduszy europejskich projektu "Interfejs mózg-komputer".

Oferujemy sprzęt, oprogramowanie, wsparcie i szkolenia w zakresie

  • interfejsów mózg-komputer (BCI)
  • EEG, GSR, EMG, EOG i podstawowych pomiarów biomechanicznych i posturograficznych

na wybranym poziomie, od podstawowych kursów i organizacji kompletnych laboratoriów dydaktycznych EEG/BCI, do wsparcia w zaawansowanych badaniach naukowych, w oparciu o wygodny i intuicyjny w obsłudze system do projektowania eksperymentów, prowadzenia pomiarów oraz analizy zebranych danych. Nasza oferta wyróżnia się:

  • najlepszym w Polsce wsparciem merytorycznym — jesteśmy twórcami oprogramowania, które oferujemy, i czynnymi naukowcami, którzy wykorzystują to oprogramowanie w badaniach naukowych,
  • sprzętem najwyższej klasy w konkurencyjnej cenie, z certyfikatem medycznym klasy IIa.

Na filmie widać działanie oferowanego systemu z 32-kanałowym wzmacniaczem TMSI Porti oraz czepkiem i elektrodami wodnymi. W dalszej części widoczny SSVEP-BCI działający na poprzedniej wersji urządzenia BCI Appliance. Dokumentacja systemu dla edukacji jest dostępna na stronie lab.EEG.pl.

Porti 32(PNG) schaduw

kontakt EEG, BCI, Lab, Szkolenia, Badania naukowe: